ANZARI to nowa marka biżuterii.
Nasze projekty cechuje oryginalność i unikatowość.

Krótkie serie, kolekcje limitowane, pojedyncze egzemplarze – tworzone również na indywidualne zamówienie – dają możliwość kreowania własnego stylu i wizerunku.

Nasza Misja

Każdy przedmiot wykonywany jest ręcznie. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości srebro, srebro złocone, oryginalne kryształy SWAROVSKI ELEMENTS oraz kamienie mineralne. Wszystkie zaprojektowane i wykonane wzory biżuterii zostały podzielone na kategorie. Dzięki temu przeplatający się w nich minimalizm z dekoracyjnością prostota z wyrafinowaniem udało nam się przyporządkować do danej kolekcji co ustanowiło zaskakująco harmonijna całość. ANZARI to biżuteria przeznaczona dla osób ceniących piękno, wysoką jakość, nowoczesność i bez wątpienia lubiących się wyróżniać. Gwarantujemy szeroki wybór i niepowtarzalne wzornictwo, nadążając zarazem za obowiązującymi trendami mody. A proponowane przez nas ceny nie odstraszają a wręcz przyciągają klientów.

Nasz Cel

Podstawową zasadą naszej działalności jest indywidualne podejście, zarówno do każdgo klienta, jak i tworzonych przedmiotów. Każdy klient jest ważny, a każda sztuka biżuterii wykonana z najwyższą dbałością o formę, estetykę i funkcjonalność.

Adres

Metalowa 3, 43-100 Tychy

Telefon

+48 601 337 478

Email

biuro@anzari.pl

Social media